ପ୍ରମୁଖ ଖବର

ସାତ ବର୍ଷ ପରେ ପୁଣି ହକି ଇଣ୍ଡିଆ ଲିଗ୍‌: ଡିସେମ୍ବର ୨୭ରୁ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଆରମ୍ଭ, ଓଡ଼ିଶାର ଟିମ୍‌ ଖେଳିବ ମ୍ୟାଚ୍‌
ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରୁ ଜାମିନ ମିଳିଲା ପରେ ମଧ୍ୟ ଜେଲରୁ ବାହାରି ପାରିବେନି କେଜ୍ରିୱାଲ
ଆସ୍ଥା ଭୋଟ୍ ହାରିଲେ ନେପାଳ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଚଣ୍ଡ
ରଥ ଉପରକୁ ମୋବାଇଲ ମନା; ନିୟମ ଭାଙ୍ଗିଲେ ହେବ କଡା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ
ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶାସକ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ ହେଲେ ଅରବିନ୍ଦ ପାଢ଼ୀ
ଫୁଟବଲ ଆସୋସିଏଶନ ଅଫ ଓଡ଼ିଶାର ସଭାପତି ହେଲେ ସମୀର ଦେ
ରାଜଭବନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ମାଡମାରିଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ ରଘୁବର ଦାସଙ୍କ ପୁଅ
ଭୁବନେଶ୍ୱର ସପ୍ତମ ବାଟାଲିୟନ କ୍ୟାମ୍ପସରୁ ଜଣେ ଯବାନଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଜବତ

ପାଟକୁରାକୁ ଝଟ୍‍କା:ବିଜୟଙ୍କ ସମର୍ଥକ ନିରାଶ

0

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବିଜେଡିର ପାଟକୁରା ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ବେଦ ପ୍ରକାଶ ଅଗ୍ରଵାଲଙ୍କ ପରଲୋକ ପରେ ସେଠାରେ ନିର୍ବାଚନ ଅନିଶ୍ଚିତତା ଭିତରକୁ ଚାଲିଯାଇଛି । ଯେ କୌଣସି ମୁହୂର୍ତରେ ନିର୍ବାଚନ କମିସନ ଏଠାରେ ମତଦାନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିପାରନ୍ତି । ଏଥିସହିତ ବରିଷ୍ଠ ବିଜେପି ନେତା ବିଜୟ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପୁଣି ଛନ୍ଦି ହୋଇଯାଇଛି । ଗତ ୧୯ ବର୍ଷ ଧରି ବିଧାନସଭା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିଥିବା ବିଜୟ ଏଥର ବିଧାନସଭାକୁ ନିର୍ବାଚିତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ହେଲେ ଏହା ପାଣି ଫୋଟକା ଭଳି ମିଳାଇ ଯାଇଛି । ବିଜୟଙ୍କ ସମର୍ଥକମାନେ ନିରାଶ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି ।

ରାଜ୍ୟ ରାଜନୀତିରେ ଏଥର ବିଜୟଙ୍କୁ ନେଇ ପୁଣି ହଟଚମଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ବିଜୟ ବିଧାନସଭାକୁ ଫେରିବାକୁ ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ ମହଲ ଆଶା ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ । ଏଣୁ ପାଟକୁରା ଆସନରେ ବିଧାନସଭା ପ୍ରଚାର ବି ଘମାଘୋଟ ଜାରି ରହିଥିଲା । ବେଦୁ ବାବୁଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଓ ପୁଅ ନିର୍ବାଚନର ମଙ୍ଗ ଧରିଥିବା ବେଳେ ବିଜୟଙ୍କ ପାଇଁ ବିଜେପି ନେତାମାନେ ପ୍ରଚାର ଚଳାଇଥିଲେ । ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲିପ ରାୟ ନିଜେ ଯାଇ ପାଟକୁରାରେ ପ୍ରଚାର କରିଥିଲେ । ଆସନ୍ତା ୨୩ ତାରିଖ ଦିନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କର କେନ୍ଦ୍ରାପଡା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି । ଏବେ କିନ୍ତୁ ଉଭୟ ବିଜେପି ଶିବିରରେ ନିରାଶା ଖେଳିଯାଇଛି । ବିଜୟଙ୍କ ସମର୍ଥକମାନେ ତଟସ୍ଥ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.