ପ୍ରମୁଖ ଖବର

ଭୀଷଣ ରୂପ ନେଲା ଲଘୁଚାପ: ୧୩ ଯାଏ ବର୍ଷିବ, ୧୧ରୁ କମିବ ପ୍ରକୋପ
ଭୁବନେଶ୍ବର ଇଡି ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଜେରା କରିବ କୋଲକାତା ପୁଲିସ
ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୬୫୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୭୩ ଜଣ
୧୮ ବର୍ଷରୁ କମ୍ ବର୍ଗରେ ଅଛନ୍ତି ୧୨୮ ଜଣ
ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ସମାରୋହ ରେ ସ୍କୁଲରେ ଭାଗ ନେବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ; ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସୂଚନା
ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଟ୍ରାଫିକ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ, ସ୍ଥିତି ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ୫ଟି ସଚିବ
ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସଂଳାପ ଲେଖକ ରଣଜିତ୍ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କର ହୃଦ୍‌ଘାତରେ ପରଲୋକ

କିଏ ହେବେ ଏ.ଆର.ରେହମାନଙ୍କ ଜ୍ୱାଇଁ?

0

୨୦୨୨ ମ୍ୟୁଜିକ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କିଙ୍ଗ୍, ଏ.ଆର.ରେହମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସି ନେଇକି ଆସିଛି । ଏଆର ରେହମାନଙ୍କ ଝିଅ ଖତିଜାଙ୍କ ନିକଟରେ ନିର୍ବନ୍ଧ ସରିଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ଖତିଜା ଏହି ଖୁସି ଖବର ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଖତିଜା ରିୟାସଦ୍ଦିନ ଶେଖ ମହମ୍ମଦଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ । ଡିସେମ୍ବର ୨୯ ଅର୍ଥାତ ଖତିଜାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଉଭୟଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ଶେଷ ହୋଇଛି । ଏଆର ରେହମାନଙ୍କ ଜ୍ୱାଇଁ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ରିୟାସଦ୍ଦିନ ଶେଖ ମହମ୍ମଦ ଜଣେ ଲାଇଭ ସାଉଣ୍ଡ ଇଞ୍ଜିନିୟର । ରିୟାସଦ୍ଦିନ ମ୍ୟୁଜିକ କମ୍ପୋଜର ଏଆର ରେହମାନ ଓ ଅମିତ ତ୍ରିବେଦୀଙ୍କ ପାଇଁ କାମ କରନ୍ତି ।

ରିୟାସିଦ୍ଦିନଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ, ସେ ନିଜର ଶଶୁର ଘର ସହ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବନାଇ ସାରିଛନ୍ତି । ରବିବାରକୁ ଖତିଜା ନିଜ ନିର୍ବନ୍ଧ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧି ଖତିଜା ବସିଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଖତିଜାଙ୍କ ପରିଚୟ କେବେଳ ଏଆର ରେହମାନଙ୍କ ଝିଅ ଭାବେ ନୁହେଁ ସେ ଜଣେ ଗୀତିକାର, ମ୍ୟୁଜିସିଆନ ଓ ସମାଜସେବୀ ମଧ୍ୟ । ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ରିତୀ ସେନନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ମିମି’ ପାଇଁ ଖତିଜା ଗୀତ ମଧ୍ୟ ଗାଇଛନ୍ତି । ସଙ୍ଗିତ ଦୁନିଆରେ ନାଁ କରିବା ସହିତ ଖତିଜା ସମାଜସେବା କାମ, ପରୋପକାର ସେବା କରିବାରେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.