ପ୍ରମୁଖ ଖବର

୧୮ ତାରିଖ ଦିନ ଖୋଲିବ ଭିତର ରତ୍ନଭଣ୍ଡାର, ସକାଳ ୯.୫୧ରୁ ୧୨.୧୫ ରହିଛି ଶୁଭ ମୂହୁର୍ତ୍ତ
ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଭିତର ଭଣ୍ଡାରରେ ଥିବା ଅଳଙ୍କାର ଆଦିକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯିବ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶାସକ
ଜାମ୍ମୁ ଓ କାଶ୍ମୀରରେ ଥମୁନି ଆତଙ୍କବାଦ, ଆର୍ମି ଅଫିସର ସମେତ ୪ ସହିଦ
ୟୁପି ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଆଶ୍ବସ୍ତି, ୨ ମାସ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରହିଲା ଡିଜିଟାଲ ଉପସ୍ଥାନ
ସମ୍ବଲପୁର ଚିଡ଼ିଆଖାନାକୁ ଆସିବେ ୪ ମହାବଳ ବାଘ
ଓଡିଶା ଆସିବେ ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଜେପି ନଡ୍ଡା: ଆସନ୍ତା ୧୯ ଓ ୨୦ ତାରିଖରେ ରାଜ୍ୟ ବିଜେପିର ପରିବର୍ଦ୍ଧିତ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକରେ ଯୋଗ ଦେବେ
କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା ; ହାଉସ ସର୍ଜନ ଏବଂ ନର୍ସିଂ ଅଫିସର ମୁହାଁମୁହିଁ

ଅନୁଭବଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍‍ ନୂଆ ମୋଡ଼ ନେଲାଣି, କେମିତି ଜାଣନ୍ତୁ

0

ଭୁବନେଶ୍ୱର: କଟକର ପୁରୀଘାଟ ଥାନା ଆଇଆଇସି ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣି ଏବେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଅଡୁଆରେ ପଡିଛନ୍ତି । ଏହି ମାମଲାଟି ଏବେ ନୂଆ ମୋଡ଼ ନେଇଛି । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ପ୍ରସଙ୍ଗଟି ପରୋକ୍ଷରେ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ବିଜେଡି କନ୍ଦଳ ଆଡକୁ ମୁହାଁଇଲାଣି । ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମରେ ଅନୁଭବ ଥାନାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି, ସେ ଆଜି ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ରଖିଥିବା ବୟାନ ଏମିତି ସଙ୍କେତ ଦେଉଛି ।
ପୁଲିସ ଡାକରା ପାଇ ଥାନାରେ ହାଜର ହେବା ପରେ ମଞ୍ଜିତ କହିଛନ୍ତି, ଅନୁଭବଙ୍କୁ ରାଜନୀତିରେ ଅନେକ କିଛି ଶିଖିବାକୁ ପଡିବ । ଅନୁଭବ ପୂର୍ବରୁ ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ଥିଲେ । ଏବେ ଲୋକସଭାକୁ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ସୁପରଷ୍ଟାରକିନ୍ତୁ ଦଳ ପିଲାଙ୍କୁ ନେଇ କେମିତି ଚାଲିବାକୁ ପଡିବ, ସେ ଶିଖିବା କଥା । ସେ କ୍ଷମତାର ଦୁରୁପଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କର ପଲଟିକାଲ କ୍ୟାରିଅର ଖତମ୍‍ କରିଦେବେ ବୋଲି ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି । ପୁଲିସ ଉପରେ ମୋର ବିଶ୍ୱାସ ଅଛି । ମୁଁ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇ ବିଜେଡିର ମାନ ସମ୍ମାନ ହାନି କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହିଁ ବୋଲି ମଞ୍ଜିତ ଆଜି କହିଛନ୍ତି ।
ମଞ୍ଜିତଙ୍କର ଏହି ବୟାନ ରାଜ୍ୟ ରାଜନୀତିରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହେଲାଣି । ଅନୁଭବ ଆଜି ମଞ୍ଜିତ ଦେଇଥିବା ମନ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇନାହାନ୍ତି ।
୩୦ ତାରିଖ ଦିନ ଅନୁଭବଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍‍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ ନନ୍ଦୀ ସାହିର ମଦନ କୁମାର ଆସଙ୍କୁ ୨୯ ତାରିଖ ରାତିରେ କେତେ ଜଣ ଯୁବକ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ । ସାଂସଦଙ୍କ ଘର ସାମ୍ନାରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା । ପାଟିତୁଣ୍ଡ ଶୁଣି ସାଂସଦ ଘର ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲେ । ହେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ । ସେ ଏ ସଂପର୍କରେ ପୁରୀ ଘାଟ ଥାନା ଆଇଆଇସି ରଶ୍ମୀରଂଜନ ସାହୁଙ୍କୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ପୁଲିସ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସାଂସଦ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ । ହେଲେ ତାଙ୍କୁ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ବୋଲି ପୁଲିସ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛି । ଆଉ ଏହାର କିଛି ଘଣ୍ଟା ପରେ ସାଂସଦଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍‍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା ।
ସେପଟେ ମଦନ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ, ମଞ୍ଜିତ, ମାନସ ଦତ୍ତ, ଚନ୍ଦନ ବେହେରା, ଦୀପଙ୍କର ସେନ ପ୍ରମୁଖ ତାଙ୍କୁ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ସୁନା ଚେନ୍‍ ଛଡାଇ ନେଇଥିଲେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.