ପ୍ରମୁଖ ଖବର

ଭୁବନେଶ୍ବର: ତଳସରା ବିଧାୟକ ଭବାନୀ ଭୋଇ ବିଜେପିର ଉପ ବାଚସ୍ପତି ପ୍ରାର୍ଥୀ
ନୂଆ ଆୟକର ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ବଦଳିଲା ଛାଡସୀମା, ପୁରୁଣା ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ଅପରିବର୍ତ୍ତିତ, ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ଡିଡକ୍ସନ ୭୫୦୦୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
୧୫ ପ୍ରତିଶତ ସୀମା ଶୁଳ୍କ ହ୍ରାସ ନେଇ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା: ଶସ୍ତା ହେବ ସୁନା, ରୂପା, କ୍ୟାନ୍ସର ଔଷଧ, ମୋବାଇଲ
ଏଥର ବଜେଟ୍ ରେ ନୂଆ ଚାକିରିଆଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର, ତିନୋଟି କିସ୍ତିରେ ମିଳିବ ୧୫ ହଜାର

ପୁଣି ଫେରିଲା ସିବିଆଇ, ଦେବୀଙ୍କ ଘରେ ଚଢଉ

0

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଦୀର୍ଘ ଦିନ ବ୍ୟବଧାନ ପରେ ପୁଣି ଥରେ ସିବିଆଇ ଚିଟ୍‌ଫଣ୍ଡ କେଳେଙ୍କାରୀ ତଦନ୍ତକୁ ଫେରିଛି। ଆଜି ପୂର୍ବତନ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ବିଜେଡି ବିଧାୟକ ଦେବୀ ପ୍ରସାଦ ମିଶ୍ରଙ୍କ ଭୁବନେଶ୍ବର ସ୍ଥିତ ସରକାରୀ ଘରେ ସିବିଆଇ ରେଡ୍ ଚାଲିଛି। ସିବିଆଇର ଗୋଟିଏ ଟିମ୍ ଏହି ଚଢଉ କରୁଛନ୍ତି।

ଶ୍ରୀ ମିଶ୍ର ପର୍ଯ୍ୟଟନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଥିବା ବେଳେ ସି ସୋରକୁ ଅନୁକମ୍ପା ଦେଖାଇଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ଉଠିଥିଲା। ମହାନଦୀ ପଠାରେ ସିସୋରକୁ ବୋଟିଂ ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେବା ଠାରୁ ଏକାଧିକ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ପ୍ରକଳ୍ପକୁ ଏହି ସଂସ୍ଥାକୁ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାରେ ପୂର୍ବରୁ ଦେବୀଙ୍କ ଦୁଇ ଅନୁଗତ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ସିଂହ ଓ ଦିଲ୍ଲୀପ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ସିବିଆଇ ଡାକି ଜେରା କରିଥିଲେ। ହେଲେ ପରବର୍ତୀ ସମୟରେ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତରେ ଶିଥିଳ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲା।

ସିବିଆଇର ଏହି ଚଢଉ ବିଜେଡି ଶିବିରରେ କମ୍ପନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ପୁଣି ଥରେ ସିବିଆଇ ଫେରି ତନାଘନା କରିବ ବୋଲି ଖବର ଆସି ପହଞ୍ଚିଛି। ଆଗକୁ ଦୁଇ ଦୁଇ ଉପ ନିର୍ବାଚନ ଥିବା ବେଳେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସିିବିଆଇ ପୁଣି ଥରେ ତଦନ୍ତକୁ ଫେରିବା ଘଟଣା ରାଜନୈତିକ ମହଲ ମଧ୍ୟ ବେଶ୍ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେଉଛନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.