ପ୍ରମୁଖ ଖବର

ଭୁବନେଶ୍ବର: ତଳସରା ବିଧାୟକ ଭବାନୀ ଭୋଇ ବିଜେପିର ଉପ ବାଚସ୍ପତି ପ୍ରାର୍ଥୀ
ନୂଆ ଆୟକର ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ବଦଳିଲା ଛାଡସୀମା, ପୁରୁଣା ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ଅପରିବର୍ତ୍ତିତ, ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ଡିଡକ୍ସନ ୭୫୦୦୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
୧୫ ପ୍ରତିଶତ ସୀମା ଶୁଳ୍କ ହ୍ରାସ ନେଇ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା: ଶସ୍ତା ହେବ ସୁନା, ରୂପା, କ୍ୟାନ୍ସର ଔଷଧ, ମୋବାଇଲ
ଏଥର ବଜେଟ୍ ରେ ନୂଆ ଚାକିରିଆଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର, ତିନୋଟି କିସ୍ତିରେ ମିଳିବ ୧୫ ହଜାର

୨୭ ପରେ ଥଣ୍ଡା ଫେରିବ

0

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଆସନ୍ତା ୨୭ ତାରିଖ ପରେ ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ଥଣ୍ଡା ବଢିବ। ଶୀତରେ କମ୍ପିବ ଓଡ଼ିଶା। ପାଣିପାଗ ବିଜ୍ଞାନୀ ଏମିତି ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି।ତେବେ ଏକ ଗୁରୁଚାପ ପ୍ରଭାବର ୨୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆକାଶ ମେଘାଚ୍ଛନ୍ନ ରହିପାରେ।

ସାର୍ଥକ ମିଶ୍ରଙ୍କ ପୂର୍ବାନୁମାନ କହୁଛି, ୨୬ରୁ ଉତ୍ତର ଉପକୂଳ ଓଡିଶା ର କିଛି ଅଂଚଳ ସହିତ ସୁନ୍ଦରଗଡ, କେଉଁଝର , ମୟୁରଭଞ୍ଜ , ଢେଙ୍କାନାଳ , ଅନୁଗୁଳ ର ଗୋଟିଏ ଦୁଇଟି ଅଂଚଳ ରେ ଘଡଘଡି ସହ ଅଳ୍ପ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଉପକୂଳ ଓଡିଶା ଆକାଶ ମେଘୁଆ ରହିବ ସହିତ କୋହଲା ପାଗ ରହିବ ଓ ସ୍ଥାନେସ୍ଥାନେ ଅଳ୍ପ ବର୍ଷା ହୋଇପାରେ।

ଆସନ୍ତା ୭୨ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟ ରେ ରାଜ୍ୟ ରେ ରାତି ତାପମାତ୍ରା ୧-୨° ସେଣ୍ଟିଗ୍ରେଡ ଯାଏ ଅଧିକ ରହିବ। ଉତ୍ତର ଓଡିଶାର କିଛି ଅଂଚଳ ସମେତ ପୁରୀ, ଖୋର୍ଦ୍ଧା , କନ୍ଧମାଳ , କଳାହାଣ୍ଡି , କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ର ଗୋଟିଏ ଦୁଇଟି ଅଂଚଳ ରେ ଅଳ୍ପ ରୁ ମଧ୍ୟମ ଧରଣ ର କୁହୁଡି ଅନୁଭୂତ ହେବ। ଆକାଶ ମେଘୁଆ ରହିପାରେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.