ପ୍ରମୁଖ ଖବର

୧୮ ତାରିଖ ଦିନ ଖୋଲିବ ଭିତର ରତ୍ନଭଣ୍ଡାର, ସକାଳ ୯.୫୧ରୁ ୧୨.୧୫ ରହିଛି ଶୁଭ ମୂହୁର୍ତ୍ତ
ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଭିତର ଭଣ୍ଡାରରେ ଥିବା ଅଳଙ୍କାର ଆଦିକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯିବ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶାସକ
ଜାମ୍ମୁ ଓ କାଶ୍ମୀରରେ ଥମୁନି ଆତଙ୍କବାଦ, ଆର୍ମି ଅଫିସର ସମେତ ୪ ସହିଦ
ୟୁପି ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଆଶ୍ବସ୍ତି, ୨ ମାସ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରହିଲା ଡିଜିଟାଲ ଉପସ୍ଥାନ
ସମ୍ବଲପୁର ଚିଡ଼ିଆଖାନାକୁ ଆସିବେ ୪ ମହାବଳ ବାଘ
ଓଡିଶା ଆସିବେ ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଜେପି ନଡ୍ଡା: ଆସନ୍ତା ୧୯ ଓ ୨୦ ତାରିଖରେ ରାଜ୍ୟ ବିଜେପିର ପରିବର୍ଦ୍ଧିତ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକରେ ଯୋଗ ଦେବେ
କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା ; ହାଉସ ସର୍ଜନ ଏବଂ ନର୍ସିଂ ଅଫିସର ମୁହାଁମୁହିଁ

୨୩ବର୍ଷ ପରେ ପୁଣି ଓଁ ନମଃ ଶିବାୟ

0

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସମସ୍ତ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ସିରିଏଲଗୁଡ଼ିକ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଫେରୁଛନ୍ତି। ରାମାୟଣ, ମହାଭାରତ, ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ, ବିଷ୍ଣୁ ପୁରାଣ, ଏବଂ ଶ୍ରୀ ଗଣେଶଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ପରେ ୨୩ ବର୍ଷ ପରେ ଆସିବ ଓଁ ନମଃ ଶିବାୟ।

କଲର୍ସ ଏହାର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ‘ଓମ୍ ନାମ ଶିବାୟ’ର ଟିଜର ରିଲିଜ୍ କରିଛି। ‘ଓଁ ନାମ ଶିବାୟ’ ହେଉଛି ଏକ ଉପନ୍ୟାସ ଯାହାକି ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ଗୌରବମୟ ଜୀବନ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିବ। ୧୯୯୭ରେ ସିରିଜ ‘ଓଁ ନାମ ଶିବାୟ’ ଧୀରଜ କୁମାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିଲା। | ଏହି ସିରିଏଲରେ ସମର ଜୟସିଂ ଶିବ, ଯଶୋହନ ରାଣା କାମା, ପାର୍ବତୀ ଭାବରେ ଗାୟତ୍ରୀ ଶାସ୍ତ୍ରୀ, ସତୀ ଭାବରେ ମନଜିତ କୁଲାର, ସନ୍ଦୀପ ମେହେଟ୍ଟା ନାରଦା, ବିଷ୍ଣୁ ଭାବରେ ଅମିତ ପାଚୌରୀ ଏବଂ ବ୍ରହ୍ମା ଭାବରେ ସୁନୀଲ ନାଗର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

ଭାୟାକମ୍ ୧୮ ର ହିନ୍ଦୀ ମାସ୍ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ମୁଖ୍ୟ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଅଧିକାରୀ ମନୀଷା ଶର୍ମା କୁହନ୍ତି, ଏହି ସମୟରେ ଦର୍ଶକମାନେ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ସୋ ଦେଖୁଛନ୍ତି, କାରଣ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଏହାର ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ରହିଛି। ପୌରାଣିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ଜୟ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ, ମହାଭାରତ ଏବଂ କର୍ମଫଳଦାତା ଶନି ଆମ ଦର୍ଶକମାନେ ଭଲ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି ଯାହା ବାର୍କ ରେଟିଂରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି | ‘ଓଁ ନାମ ଶିବାୟ’ ପରି ମେଗା ପୌରାଣିକ ଧାରାବାହିକ ଦ୍ବାରା ଶିବଙ୍କ ଜୀବନ କାହାଣୀକୁ ଦେଶର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପୁନଃପରିଚିତ କରାଇବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ | ନୂତନ ପିଢି ପାଇଁ ସମୃଦ୍ଧ କାହାଣୀ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବା ପାଇଁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.