ପ୍ରମୁଖ ଖବର

ସାତ ବର୍ଷ ପରେ ପୁଣି ହକି ଇଣ୍ଡିଆ ଲିଗ୍‌: ଡିସେମ୍ବର ୨୭ରୁ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଆରମ୍ଭ, ଓଡ଼ିଶାର ଟିମ୍‌ ଖେଳିବ ମ୍ୟାଚ୍‌
ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରୁ ଜାମିନ ମିଳିଲା ପରେ ମଧ୍ୟ ଜେଲରୁ ବାହାରି ପାରିବେନି କେଜ୍ରିୱାଲ
ଆସ୍ଥା ଭୋଟ୍ ହାରିଲେ ନେପାଳ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଚଣ୍ଡ
ରଥ ଉପରକୁ ମୋବାଇଲ ମନା; ନିୟମ ଭାଙ୍ଗିଲେ ହେବ କଡା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ
ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶାସକ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ ହେଲେ ଅରବିନ୍ଦ ପାଢ଼ୀ
ଫୁଟବଲ ଆସୋସିଏଶନ ଅଫ ଓଡ଼ିଶାର ସଭାପତି ହେଲେ ସମୀର ଦେ
ରାଜଭବନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ମାଡମାରିଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ ରଘୁବର ଦାସଙ୍କ ପୁଅ
ଭୁବନେଶ୍ୱର ସପ୍ତମ ବାଟାଲିୟନ କ୍ୟାମ୍ପସରୁ ଜଣେ ଯବାନଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଜବତ

ପୁଲିସ ବାବୁଙ୍କୁ ମେଡାଲ

0
  • ତାଲିକାରେ ୧୪ ଜଣଙ୍କର ନାମ ରହିଛି
  • ଜାନୁଆରି ୨୬ରେ ରାଜ୍ୟପାଳ ପଦକ ଦେବେ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଅବ୍ୟବହିତ ପୂର୍ବରୁ ଆଜି ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟପାଳ ପୁଲିସ ମେଡାଲ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ୨୦୧୯ ପାଇଁ ଏହି ମେଡାଲ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ପୁଲିସ ମହାନିର୍ଦେଶକ ଅଭୟ ମେଡାଲ ପାଇଥିବା ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଜାନୁଆରି ୨୬ରେ ଏମାନଙ୍କୁ ରାଜ୍ୟପାଳ ପଦକ ଦେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି।

ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରକାଶପାଇଥିବା ମେଡାଲ ତାଲିକାରେ ପୁଲିସ ମୁଖ୍ୟାଳୟ ଦାୟିତ୍ବରେ ଥିବା ଅତିରିକ୍ତ ପୁଲିସ ମହାନିର୍ଦେଶକ ବିନୟତୋଷ ମିଶ୍ର, ଆଧୁନିକୀକରଣ ଦାୟିତ୍ବରେ ଥିବା ରେଖା ଲୋହାନୀ, ପୁରୀ ଏସପି ଉମାଶଙ୍କର ଦାଶଙ୍କର ନାମ ରହିଛି। ସେହିଭଳି କଟକ ଡିସିପି ଅଖିଳେଶ୍ବର ସିଂ, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଡିଏସପି ସରୋଜ କୁମାର ସାମଲ, ଏସଆଇଡବ୍ଲୁ ଇନ୍‌ସପେକ୍ଟର ହରିବନ୍ଧୁ ଭତ୍ରା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ନିର୍ଦେଶାଳୟ ଦାୟିତ୍ବରେ ଥିବା ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ପ୍ରଣିତା କୁମାରୀ ରାୟ, ସ୍ପେସାଲ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଆଇ ସୁବାସ ଚନ୍ଦ୍ର ନାଏକ, ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ ପୁଲିସ ରାଜ୍ୟ ଏକାଡେମି ବୁଧି ବାହାଦୁର ଥାପାଙ୍କ ନାମ ରହିଥିବା ଜଣାପଡିଛି।
ଏହାବ୍ୟତୀତ ବାରିପଦା ୫ନମ୍ବର ଓଏସଏପି ବାଟାଲୟିନ୍ ମେଜର ବୁଢା ସିଂହ ଗେରଙ୍ଗ, ରାଉରକେଲାର ହାବିଲଦାର ସରୋଜ କୁମାର ଭୋଇ, ଚତୁର୍ଥ ବାଟାଲିୟନ୍ ସିପାହୀ ରଥ ଲାକ୍ରା, ନୟାଗଡର କନଷ୍ଟେବଳ ପ୍ରତିମା ରାଉତ, ଭୁବନେଶ୍ବର ସୁରକ୍ଷା ଶାଖାର ସିପାହୀ ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ମାଝୀ ରାଜ୍ୟପାଳ ପଦକ ପାଇବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.