ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ୁଛି ବାତ୍ୟା ଜଓ୍ବାଦ
ପୁରୀରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁଲା ବେଳକୁ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଯିବ
ଗତ ୬ ଘଣ୍ଟା ଧରି ୬ କିଲୋମିଟର ବେଗରେ ଆଗକୁ ବଢୁଛି
ଓଡ଼ିଶା ଉପରେ କମ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ, ଗଞ୍ଜାମ, ପୁରୀ, ଜଗତସିଂହପୁରରେ ଅଧିକ
ସର୍ବାଧିକ ୯୫ କିଲୋମିଟର ବେଗରେ ପବନ ବହିପାରେ
ଆସନ୍ତାକାଲି ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ପୁରୀ ଛୁଇଁପାରେ
ପାରାଦୀପରେ ୬୨ମିମି ବର୍ଷା ରେକର୍ଡ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା
ପୁରୀରେ ଘଣ୍ଟାପ୍ରତି ୨୬ କିଲୋମିଟର ବେଗରେ ରହିଛି ପବନର ଗତି
ପୁରୀ ଉପକୂଳରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ୪ ବନ୍ଦରରେ ବିପଦ ସଙ୍କେତ ଜାରି
ଜଓ୍ବାଦ ପ୍ରଭାବରେ ଟ୍ରେନ୍ ବାତିଲ୍, ସରକାର ବି ସତର୍କ

ବର ଆସିଲାନି ବାହାଘରକୁ ..

0

ବର ଘର ଆଗରେ କନ୍ୟାର ଧାରଣା । ରାତିସାରା ବୋହୂବେଶରେ ଧାରଣାରେ ବସିଲେ ଯୁବତୀ । ଏମିତି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ବ୍ରହ୍ମପୁର ବ୍ରହ୍ମାନଗରରେ । ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇ ବର ନଆସିବାରୁ ରାତିସାରା କନ୍ୟାର ପ୍ରତିବାଦ । ବିବାହ ପାଇଁ ଦୁଇ ଦୁଇ ଥର ଲଗ୍ନ ସ୍ଥି ପରେ ବି ବାହାଘର ହୋଇପାରିନି ।

କନ୍ୟା ତପସ୍ୱନୀ ଦାସଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ୨୦୨୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୭ରେ ବାହାଘର ହୋଇଥିଲା । ଖୋର୍ଦ୍ଧା କୋର୍ଟରେ ତାଙ୍କର ବାହାଘର ହୋଇଥିଲା । ହେଲେ ବାହାଘର ପରେ ଘରେ ବନ୍ଦୀ କରି ତାଙ୍କୁ ରଖାଯାଇଥିଲା । ଶ୍ୱଶୁର ଓ ଦେଢଶୂର ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିଲେ । ପାଖାପାଖି ୬ ମାସ ଏକାଠି ରହିବା ପରେ ସୁମିତ ସାହୁ ତପସ୍ୱନୀଙ୍କୁ ନେଇ ବାପଘରେ ଛାଡିଦେଇଥିଲେ ।

ମାମାଲା ଯାଇଁ କୋର୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ବାହା ହୋଇ ଘରକୁ ଆଣିବେ ବୋଲି ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ । ପୁଅର ବାପା ମଧ୍ୟ କୋର୍ଟରେ ଏହି କଥା କହିଥିଲେ ହେଲେ ଦୁଇ ଦୁଇ ଥର ଲଗ୍ନ ସ୍ଥିର ପରେ ମଧ୍ୟ ବାହାଘର ହୋଇପାରିନି । ସୋମବାର ବାହାଘର ପାଇଁ କାର୍ଡ ବଣ୍ଟା ସରିଥିଲା । ସବୁ କିଛି ଠିକ୍ କରାଯାଇଥିଲା । ହେଲେ ବର ଆସିନଥିଲା । ବର ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇ ନଆସିବାରୁ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି କନ୍ୟା । ବାହା ହେବା ପାଇଁ ବର ନଆସିବାରୁ ବୋହୂ ବେଶରେ ଯାଇ ପୁଅ ଘର ଆଗରେ ପ୍ରତିବାଦ କରୁଛନ୍ତି ତପସ୍ୱନୀ । ତେବେ ଏନେଇ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ବି ମହିଳା ଥାନା ପୁଲିସ ଶୁଣିନଥିବା କହିଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.