ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ୁଛି ବାତ୍ୟା ଜଓ୍ବାଦ
ପୁରୀରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁଲା ବେଳକୁ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଯିବ
ଗତ ୬ ଘଣ୍ଟା ଧରି ୬ କିଲୋମିଟର ବେଗରେ ଆଗକୁ ବଢୁଛି
ଓଡ଼ିଶା ଉପରେ କମ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ, ଗଞ୍ଜାମ, ପୁରୀ, ଜଗତସିଂହପୁରରେ ଅଧିକ
ସର୍ବାଧିକ ୯୫ କିଲୋମିଟର ବେଗରେ ପବନ ବହିପାରେ
ଆସନ୍ତାକାଲି ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ପୁରୀ ଛୁଇଁପାରେ
ପାରାଦୀପରେ ୬୨ମିମି ବର୍ଷା ରେକର୍ଡ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା
ପୁରୀରେ ଘଣ୍ଟାପ୍ରତି ୨୬ କିଲୋମିଟର ବେଗରେ ରହିଛି ପବନର ଗତି
ପୁରୀ ଉପକୂଳରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ୪ ବନ୍ଦରରେ ବିପଦ ସଙ୍କେତ ଜାରି
ଜଓ୍ବାଦ ପ୍ରଭାବରେ ଟ୍ରେନ୍ ବାତିଲ୍, ସରକାର ବି ସତର୍କ

ଛାଡପତ୍ର ନେବେ କି ପ୍ରିୟଙ୍କା?

0

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଓ ନିକ ଜୋନସ ବଲିଉଡ଼ରୁ ନେଇକି ହଲିଉଡ଼ ଯାଏଁ ସମସ୍ତଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଯୋଡି । କିନ୍ତୁ ଏବେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ନେଇ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କଲା ଭଳି ଖବର ଆସିଛି । ସୋମବାର ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର ବାୟୋରେ ପରିବ ର୍ନ କରିଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ନେଇ ଏବେ ଜୋର ଧରିଛି ଚର୍ଚ୍ଚା । ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବାୟୋରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସାଙ୍ଗିଆ ‘ଜୋନସ’ ହଟାଇଦେଇଛନ୍ତି ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏମିତି କରିବା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହଲଚଲ ଖେଳିଯାଇଛି । ୟୁଜର୍ସ ଏହା ଅନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି ଯେ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକ୍ ଜୋନସଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫାଟ ଆସିଯାଇଛି । କିଛି ଜଣ ତ ଏହା ବି ଭାବୁଛନ୍ତି ଯେ ଉଭୟ ଛାଡ଼ପତ୍ର ନେବେ । ତେବେ ପ୍ରିୟଙ୍କା କେବଳ ଇନଷ୍ଟା ବାୟୋରୁ ସାଙ୍ଗିଆ ଜୋନସ ହଟାଇ ନାହାଁନ୍ତି , ଚୋପ୍ରା ବି ଇନଷ୍ଟା ବାୟୋରୁ ହଟାଇଦେଇଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜର୍ସ ଓ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି ଓ ଟୁଇଟ କରୁଛନ୍ତି । ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୁଁ ଭାବୁଥିଲେ ଯେ, ଏହା ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକ୍‌ ଛାଡପତ୍ର ନେବେ, ଉଭୟ ଏବେ ଦୀପାବଳିରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବୋଧେ ଭୁଲ ଥିଲି । ଆଉ ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ଯେ, କଣ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକ୍‌ଙ୍କ ଛାଡ଼ପତ୍ର ହୋଇଯାଇଛି । ସେହିପରି ଆଉ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକ୍‌ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଗଡ଼ବଡ଼ ନିଶ୍ଚିତ ଚାଲିଛି ।

ତେବେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଦୀପାବଳିରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଦୁଇ ଜଣ ଏକାଠି ମିଶି ନିଜ ନୂଆ ଘରେ ଦୀପାବଳି ସେଲିବ୍ରେସନ କରିଥିଲେ । ଏହି ସେଲିବ୍ରେସନରେ ହଲିଉଡର ବହୁ ଜଣାଶୁଣା କଳାକାର ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଦୀପାବଳିର ଅନେକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.