ପ୍ରମୁଖ ଖବର

ରାଜ୍ୟସଭା ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି
ଭୁବନେଶ୍ବର: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ବିରାଜ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ
୬୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଶେଷ ନିଃଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କଲେ ବିରାଜ ଦାସ
କଟକର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଶେଷ ନିଃଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗରେ କନଷ୍ଟେବଲ ଗିରଫ
୪ ବର୍ଷ ଧରି ନାବାଳିକାକୁ ଯୌନ ଶୋଷଣ ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ କରି ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ
ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ପରେ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
ସେରୋ ଟାଇପିଂ ପାଇଁ ପୁନେ ଗଲା ନମୁନା
ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରକୁ ମ୍ୟୁଜୟମ୍ କରନାହିଁ ବୋଲି ଅସନ୍ତୋଷ ଝାଡ଼ିଲେ ଶଙ୍କରାଚାର୍ଯ୍ୟ
ସବୁ ରାଡନୈତିକ ଦଳ ଏବଂ ସାମାଜିକ ସଂଗଠନ ସହିତ ଆଲୋଚନା କଲେ ଜଗଦଗୁରୁ
ଆଇପିଏଲ୍ ଫାଇନାଲରେ ଗୁଜରାଟ ଟାଇଟନ୍ସ
ଆଇପିଏଲରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପଦାର୍ପଣ କରିଛି ଗୁଜରାଟ ଟିମ୍

କ୍ୟାମେରା ସାମନାରେ କାନ୍ଦି ପକାଇଲେ ବିଗ୍ ବି..

0

କୌନ ବନେଗା କରୋଡପତି ୨୧ ବର୍ଷ ଧରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିଆସୁଛି । ଏବେ ଏହା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ କେବଳ ଏକ ଶୋ ନୁହେଁ ,ବଂର ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇସାରିଛି । ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଯେଭଳି କେବିସିର ହୋଷ୍ଟିଂ କରୁଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ଯେତେ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ମଧ୍ୟ କମ ହେବ । ଦେଖୁ ଦେଖୁ କେବିସି ହଜାରେ ଏପିସୋଡ଼ ପୁରା କରିଛି ।

ତେବେ ଖୁସିର ଏହି ଅବସରରେ ବିଗ୍ ବିଙ୍କ ଝିଅ ଶ୍ୱେତା ବଚ୍ଚନ ଓ ନାତୁଣୀ ନବ୍ୟା ନଭେଲି ଶୋରେ ପହଞ୍ଛିଛନ୍ତି । ସୋନି ଟିଭିର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଂଟରେ କେବିସିର ଏକ ନୂଆ ପ୍ରମୋ ସେୟାର କରାଯାଇଛି ପ୍ରମୋରେ ଶ୍ୱେତା ବଚ୍ଚନ, ବିଗ୍ ବିଙ୍କୁ ପଚାରୁଛନ୍ତି କି ‘ ବାପା ମୁଁ ପଚାରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ଯେ ଏହି ହଜାରେ ଏପିସୋଡ ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କର ,ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ କେମିତି ଲାଗୁଛି?ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ବିଗ ବି କହୁଛନ୍ତି, ‘ଏମିତି ଲାଗୁଛି ଯେମିତି ପୁରା ଦୁନିଆ ବଦଳି ଯାଇଛି’ । ଏହା ପରେ ଭିଡିଓରେ କେବିସିର ପ୍ରଥମ ଏପିସୋଡକୁ ନେଇ ବର୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ସ୍ମତି କଏଦ ହୋଇରହିଛି ।

ଭିଡିଓରେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ, ମୁହଁରେ ହସ, ଆଖିରେ ଖୁସିରେ ଲୁହ, ବହୁତ ସାରା ଜ୍ଞାନ ଏବଂ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ଭଲପାଇବା ସହ କେବିସି ନିଜର ହଜାରେ ଏପିସୋଡ ପୂରଣ କରୁଛି । ଆଉ ଏହି ଖୁସିର ମୂହୁ ର୍ରେ ଭାବୁକ ହୋଇଛନ୍ତି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସାର । ଭିଡିଓର ଶେଷରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚ୍‌ନ ଇମୋସନାଲ ହୋଇଯାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ତାଙ୍କ ଆଖିରେ ଲୁହ ଓ ସ୍ୱର ଗମ୍ଭୀର ଶୁଣାଯାଉଛି । ଭାବବିହ୍ୱଳ ସମୟରେ ବି ବିଗ ବି ହସିକି କହୁଛନ୍ତି, ଠିକ ଅଛି ..ଖେଳକୁ ଆଗକୁ ବଢାଇବା । କାରଣ ଖେଳ ଏବେ ଶେଷ ହୋଇନାହିଁ । ଏତିକି କହିବା ପରେ ହିଁ ପୁରା ସେଟ୍‌ରେ ତାଳିରେ କମ୍ପୁଛି । କୌନ ବନେଗା କରୋଡପତିର ପ୍ରଥମ ଶୋ ଜୁଲାଇ ୩, ୨୦୦୦ ମସିହାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.