ପ୍ରମୁଖ ଖବର

ଭୀଷଣ ରୂପ ନେଲା ଲଘୁଚାପ: ୧୩ ଯାଏ ବର୍ଷିବ, ୧୧ରୁ କମିବ ପ୍ରକୋପ
ଭୁବନେଶ୍ବର ଇଡି ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଜେରା କରିବ କୋଲକାତା ପୁଲିସ
ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୬୫୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୭୩ ଜଣ
୧୮ ବର୍ଷରୁ କମ୍ ବର୍ଗରେ ଅଛନ୍ତି ୧୨୮ ଜଣ
ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ସମାରୋହ ରେ ସ୍କୁଲରେ ଭାଗ ନେବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ; ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସୂଚନା
ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଟ୍ରାଫିକ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ, ସ୍ଥିତି ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ୫ଟି ସଚିବ
ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସଂଳାପ ଲେଖକ ରଣଜିତ୍ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କର ହୃଦ୍‌ଘାତରେ ପରଲୋକ

କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ହାତରେ ଭିକ୍କିଙ୍କ ମେହେନ୍ଦୀ

0

ଆସନ୍ତାକାଲି ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବେ ବଲିଉଡର ଷ୍ଟାର ଯୋଡି କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଓ ଭିକି କୌଶଲ । ଏଥିପାଇଁ ରାଜସ୍ଥାନର ସୱାଇ ମାଧୋପୁରର ସିକ୍ସ ସେନ୍ସେସ ଫୋର୍ଟ ବୱାର୍ଡାରେ ଭବ୍ୟ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଛି । ଗତକାଲି ସଙ୍ଗୀତ ଥିବା ବେଳେ ଆଜି ହେଉଛି ମେହେନ୍ଦୀ । ଏଥିରେ ବଡ଼ ବଡ଼ ସେଲିବ୍ରେଟି ନୃତ୍ୟ ପରିବେଷଣ କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି। ହ୍ରିତିକ ରୋସନ,ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ, କବୀର ଖାନ୍‌,ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା, ନେହା ଧୂପିଆ ଉତ୍ସବରେ ସାମିଲ ହେବା ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିସାରିଲେଣି । ଗତକାଲି ସଙ୍ଗୀତ ଉତ୍ସବରେ କାଲା ଚଷମାଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ତେରି ଓର ଯାଏଁ ଗୀତରେ ଝୁମିଥିଲେ ସମସ୍ତେ ।

ଆସନ୍ତାକାଲି ବାହାଘରେ ସାମିଲ ହେବା ପାଇଁ ଅତିଥିଙ୍କ ଭିଡ ଜମିଲାଣି । ପରିବାର, ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବ, ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ମିଶାଇ ୧୨୦ ଅତିଥି ଏହି ରୟାଲ ୱେଡିଂରେ ଯୋଗଦେବେ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି । ଆଲୋକମାଳାରେ ଝଲସୁଛି ସୱାଇ ମାଧୋପୁର ସ୍ଥିତ ବରୱାରା ଦୁର୍ଗ । ଏଥିପାଇଁ ପ୍ୟାଲେସକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଭାବେ ସାଜସଜ୍ୱା କରାଯାଇଛି । କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବାହାଘରରେ ସଲମାନ ଖାନ୍ ଆସନପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଆସିପାରନ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ବିବାହ ସ୍ଥାନର ସୁରକ୍ଷା ସଲମାନଙ୍କ ବଡିଗାର୍ଡ ଶେରାଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଛି । କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଭେନ୍ୟୁ ସିକ୍ସ ସେନ୍ସ ଦୁର୍ଗ ଓ ଭିକିଙ୍କ ବିବାହର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବେ ଶେରାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା କମ୍ପାନୀ ହାତରେ ରହିଛି ।

ଆସନ୍ତା ୧୧ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତଙ୍କ ଚାଲିବ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଓ ଭିକ୍କିଙ୍କ ବିବାହ ଉତ୍ସବ । ଗତକାଲି ସଙ୍ଗୀତ ଥିବା ବେଳେ ଆଜି ହେଉଛି ମେହେନ୍ଦୀ ସେରିମନି । ଏବଂ ଆସନ୍ତାକାଲି ବାହାଘର । ତେବେ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ବ୍ୟବହାର ଉପରେ ବାରଣ କରାଯାଇଛି । ଏବଂ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନଛାଡିବାକୁ ଅତିଥିଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଛି ଗତକାଲିଠୁ ଆସନ୍ତାକାଲି ଯାଏ ପୁରା ଭେନ୍ୟୁ ବୁକ ହୋଇ ସାରିଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.