ପ୍ରମୁଖ ଖବର

ରାଜ୍ୟସଭା ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି
ଭୁବନେଶ୍ବର: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ବିରାଜ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ
୬୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଶେଷ ନିଃଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କଲେ ବିରାଜ ଦାସ
କଟକର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଶେଷ ନିଃଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗରେ କନଷ୍ଟେବଲ ଗିରଫ
୪ ବର୍ଷ ଧରି ନାବାଳିକାକୁ ଯୌନ ଶୋଷଣ ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ କରି ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ
ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ପରେ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
ସେରୋ ଟାଇପିଂ ପାଇଁ ପୁନେ ଗଲା ନମୁନା
ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରକୁ ମ୍ୟୁଜୟମ୍ କରନାହିଁ ବୋଲି ଅସନ୍ତୋଷ ଝାଡ଼ିଲେ ଶଙ୍କରାଚାର୍ଯ୍ୟ
ସବୁ ରାଡନୈତିକ ଦଳ ଏବଂ ସାମାଜିକ ସଂଗଠନ ସହିତ ଆଲୋଚନା କଲେ ଜଗଦଗୁରୁ
ଆଇପିଏଲ୍ ଫାଇନାଲରେ ଗୁଜରାଟ ଟାଇଟନ୍ସ
ଆଇପିଏଲରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପଦାର୍ପଣ କରିଛି ଗୁଜରାଟ ଟିମ୍

ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ଅମୀର-ରଣବୀର

0

ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମୀର ଖାନ୍ ଓ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ରାଇଜିଙ୍ଗ ସୁପରଷ୍ଟାର ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମରେ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିପାରେ । ଅମୀର ଓ ରଣବୀରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଟେ ସମାନ କଥା ହେଲା ଯେ, ଉଭୟ ବହୁତ କମ ଫିଲ୍ମ କରିଥାନ୍ତି । ବର୍ଷେ କିମ୍ବା ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ୨ଟି ଫିଲ୍ମ ଏହି ଷ୍ଟାରଙ୍କ ରିଲିଜ ହୁଏ । ଫ୍ୟାନ୍ସ ବି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ ଅପେକ୍ଷାରେ ଚାହିଁ ରହିଥାନ୍ତି । । ତେବେ ଯଦି ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମରେ ଦୁଇ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ତେବେ ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ହିଁ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ସୋନେ ପର ସୁହାଗା ହେବ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଅମୀର ଓ ରଣବୀର ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ ଏବଂ ୨୦୨୨ରୁ ଏହି ଫିଲ୍ମର କାମ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଏବେ କିଛି ବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ମିଳିପାରିନାହିଁ । ତେବେ ଅମୀର ଓ ରଣବୀରକୁ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି ଏବଂ ଦୁଇ ଜଣ ଏକାଠି କାମ କରିବାକୁ ହଁ କରିଥିବା ଜଣାପଡିପଡିଛି । ଦୁଇ ଜଣ ଏକାଠି କେବେଠୁ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ବେଳେ ଏବେ ସେମାନଙ୍କ ହାତରେ ଏକ ଭଲ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଲାଗିଛି । ଅମୀର ଖାନ୍ ଏହି ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଡ୍ୟୁସ କରିବେ । ଏବେ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ବିଚାର-ବିମର୍ଷ ଚାଲିଥିବା ବେଳ ବେଶି କିଛି ଜାଣିବାକୁ ମିଳିନାହିଁ ।

ଉଭୟ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମ ‘ପିକେ’ରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଅମୀର ଓ ରଣବୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ଭଲ ରହିଆସିଛି ଏବଂ ଦୁଇ ଜଣ ପରସ୍ପରକୁ ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି । ୨୦୧୬ରେ ଯେତେବେଳେ ରଣବୀରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଏ ଦିଲ ହେବ ମୁସକିଲ’ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ଅମୀର,ରଣବୀରଙ୍କ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ । ତେବେ ଏବେ ରଣବୀର ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଫିଲ୍ମ ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ସେହିପରି ଅମୀର ଖାନ ମଧ୍ୟ ଏବେ ‘ଲାଲ ସିଂହ ଚଢା’ରେ ନଜର ଆସିବେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.