ପ୍ରମୁଖ ଖବର

ରାଜ୍ୟସଭା ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି
ଭୁବନେଶ୍ବର: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ବିରାଜ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ
୬୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଶେଷ ନିଃଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କଲେ ବିରାଜ ଦାସ
କଟକର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଶେଷ ନିଃଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗରେ କନଷ୍ଟେବଲ ଗିରଫ
୪ ବର୍ଷ ଧରି ନାବାଳିକାକୁ ଯୌନ ଶୋଷଣ ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ କରି ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ
ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ପରେ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
ସେରୋ ଟାଇପିଂ ପାଇଁ ପୁନେ ଗଲା ନମୁନା
ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରକୁ ମ୍ୟୁଜୟମ୍ କରନାହିଁ ବୋଲି ଅସନ୍ତୋଷ ଝାଡ଼ିଲେ ଶଙ୍କରାଚାର୍ଯ୍ୟ
ସବୁ ରାଡନୈତିକ ଦଳ ଏବଂ ସାମାଜିକ ସଂଗଠନ ସହିତ ଆଲୋଚନା କଲେ ଜଗଦଗୁରୁ
ଆଇପିଏଲ୍ ଫାଇନାଲରେ ଗୁଜରାଟ ଟାଇଟନ୍ସ
ଆଇପିଏଲରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପଦାର୍ପଣ କରିଛି ଗୁଜରାଟ ଟିମ୍

ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ବାକି ଫିଲ୍ମରୁ ଭିନ୍ନ ପୃଥ୍ୱୀରାଜ? ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି

0

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ର ଖିଲାଡି କୁମାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବର୍ଷକ ଭିତରେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହୋଇଥାଏ। ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ନଜରରୁ କେବେ ବି ହଟନ୍ତି ନାହିଁ ଅକ୍ଷୟ କାରଣ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ ଯାଉ ଯାଉ ଆଉ ଗୋଟେ ଫିଲ୍ମ ପଳାଇ ଆସିଥାଏ। ବର୍ଷକରେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଅକ୍ଷୟ ସାଇନ କରିଥାନ୍ତି। ତେବେ ଏବେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ପୃଥ୍ୱୀରାଜ’କୁ ଜୋରସୋରରେ ଚର୍ଚ୍ଚା।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଅନ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ଅପେକ୍ଷା ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ। ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ନୂଆ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଯେତିକି ଜଲଦି ସାଇନ କରନ୍ତି ,ସେତେ ଜଲଦି ତାର ସୁଟିଂ ମଧ୍ୟ ଶେଷ କରିଥାନ୍ତି। ଅକ୍ଷୟ ପୂରା ନିୟମ ଓ ସମୟ ସହ ଚାଲିଥାନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ସେ ନିଜ ପରିବାରକୁ ଭରପୁର ସମୟ ଦେଇପାରିଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ‘ପୃଥ୍ୱୀରାଜ’ ମାମଲାରେ ସବୁ କିଛି ବଦଳିଯାଇଛି।

ପୃଥ୍ୱୀରାଜ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ବହୁତ ଲମ୍ବା ସମୟ ଲାଗିଛି। ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ‘ପୃଥ୍ୱୀରାଜ’ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ୧୧୦ ଦିନ ଲାଗିଛି। ସାଧାରଣ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଶେଷ କରିବାକୁ ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ୩୦ରୁ ୪୦ ଦିନ ଲାଗିଥାଏ। ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କର ଅନେକ ନୂଆ ଫିଲ୍ମ ବର୍ଷକ ମଧ୍ୟରେ ପରଦାକୁ ଆସିପାରେ। କିନ୍ତୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ସବୁ କିଛି ବଦଳାଇଦେଇଛି। ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, ପୃଥ୍ୱୀରାଜରେ ଭିଏଫକ୍ସ ବହୁତ ବ୍ୟବହାର ହୋଇଛି। ଏଥିପାଇଁ ଫିଲ୍ମର ଅଧିକାଂଶ ସିନ୍ ଗ୍ରୀନ୍ କ୍ରୋମାରେ ସୁଟ୍ କରାଯାଇଛି।

ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଚନ୍ଦ୍ରପ୍ରକାଶ ଦ୍ୱିବେଦୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପୃଥ୍ୱୀରାଜର ଏବେ ପୋଷ୍ଟ ପ୍ରଡକ୍ସନ କାମ ଚାଲିଛି। ସାଉଥ ଆଫ୍ରିକାର ଆକ୍ସନ ଡାଇରେକ୍ଟର ଫ୍ରାଞ୍ଜ ସ୍ୱିଲହସ ଫିଲ୍ମର ଆକ୍ସନ ସିନ୍‌ର କୋରିଓଗ୍ରାଫ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ପର୍ବରୁ ସେ ‘ଠଗ୍ସ ଅଫ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ’ ‘ଫୋର୍ସ’ ଓ ‘କମାଣ୍ଡୋ’ ପରି ଆକ୍ସନ ଫିଲ୍ମର ଆକ୍ସନ ସିନର କୋରିଓଗ୍ରାଫ କରିଥିଲେ। ୨୦୨୨, ଜାନୁଆରି ୨୧ରେ ଫିଲ୍ମକୁ ସିନେମା ହଲରେ ରିଲିଜ କରିବା ନେଇ ଏବେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଛି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.