ପ୍ରମୁଖ ଖବର

ରାଜ୍ୟସଭା ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି
ଭୁବନେଶ୍ବର: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ବିରାଜ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ
୬୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଶେଷ ନିଃଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କଲେ ବିରାଜ ଦାସ
କଟକର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଶେଷ ନିଃଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗରେ କନଷ୍ଟେବଲ ଗିରଫ
୪ ବର୍ଷ ଧରି ନାବାଳିକାକୁ ଯୌନ ଶୋଷଣ ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ କରି ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ
ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ପରେ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
ସେରୋ ଟାଇପିଂ ପାଇଁ ପୁନେ ଗଲା ନମୁନା
ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରକୁ ମ୍ୟୁଜୟମ୍ କରନାହିଁ ବୋଲି ଅସନ୍ତୋଷ ଝାଡ଼ିଲେ ଶଙ୍କରାଚାର୍ଯ୍ୟ
ସବୁ ରାଡନୈତିକ ଦଳ ଏବଂ ସାମାଜିକ ସଂଗଠନ ସହିତ ଆଲୋଚନା କଲେ ଜଗଦଗୁରୁ
ଆଇପିଏଲ୍ ଫାଇନାଲରେ ଗୁଜରାଟ ଟାଇଟନ୍ସ
ଆଇପିଏଲରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପଦାର୍ପଣ କରିଛି ଗୁଜରାଟ ଟିମ୍

ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଜ୍ୱାଇଁ ହେବେ କେଏଲ ରାହୁଲ ?

0

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଝିଅ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଥିଆ ସେଟ୍ଟୀ ଏବଂ କ୍ରିକେଟର କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରିଲେସନସିପ୍‌କୁ ନେଇ ଅନେକ ସମୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଏହି ଚର୍ଚ୍ଚା ଉପରୁ ଏବେ ପରାଦ ଉଠିଛି । ଫିଲ୍ମ ‘ତଡପ’ର ପ୍ରିମିୟରରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କ୍ୟାମେରା ସାମନାରେ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଆଥିୟା ଓ କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ଷ୍ଟେଜ ଉପରେ ଦେଖି ଫଟୋ ନେବା ପାଇଁ ଲାଇନ ଲାଗିଯାଇଥିଲା ।

ଆଥିୟା, କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ହାତ ଧରି ଷ୍ଟେଜରେ ପହଁଞ୍ଚିଥିଲେ । ଉଭୟ ବେଶ ଖୁସି ଥିବା ନଜର ଆସୁଥିଲେ । ପ୍ରିମିୟରରେ ଆଥିୟାଙ୍କ ବାପା ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ମାଆ ମାଣା ସେଟ୍ଟୀ ବି ସାମିଲ ଥିଲେ । ଆଥିୟାଙ୍କ ପୁରା ପରିବାର କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ଉଠାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଆଥିୟାଙ୍କ ଭାଇ ଅହାନ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରିମିୟରରେ କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ହେଉଛି ବଡ଼ କଥା

ନିକଟରେ ନଭେମ୍ବର ୫ରେ ଆଥିୟାଙ୍କ ଜନ୍ମିଦନରେ କେଏଲ ରାହୁଲ ଆଥିୟାଙ୍କ ସହ ଏକ କ୍ୟୁଟ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ । କେଏଲ ରାହୁଲ ହାର୍ଟର ଇମୋଜି ଦେଇ ହାପି ବାର୍ଥ ଡେ ଲେଖିଥିଲେ । ଏହି ପୋଷ୍ଟ ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ସଂପର୍କ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମନାକୁ ଆସିଥିଲା । ଫ୍ୟାନ୍ସ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଆଥିୟାଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ବି ଜଣାଇଥିଲେ ଏବଂ କପଲଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ମଧ୍ୟ ।

ଆଥିୟା ଓ କେଏଲ ରାହୁଲ ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି । ଜୁଲାଇରେ ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ ସମୟରେ ଆଥିୟା ବି କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଯେ, କେଏଲ ରାହୁଲ ବିସିସିଆଇରେ ଦେଇଥିବା ସମସ୍ତ କାଗଜପତ୍ରରେ ଆଥିୟାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଲେଖିଥିଲେ । ତେବେ ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ଉଭୟଙ୍କର ସଂପର୍କକୁ ନେଇ ପଚରାଯାଇଥିଲା ସେ କିଛି ଉତ୍ତର ଦେଇନଥିଲେ କିନ୍ତୁ ମନା ବି କରିନଥିଲେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.