ପ୍ରମୁଖ ଖବର

ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ ବଡଦାଣ୍ଡରେ ଭକ୍ତ ଓ ଭଗବାନଙ୍କ ମିଳନ ହେଉଥିବାରୁ ପ୍ରବଳ ଗହଳି
ପବିତ୍ର ରଥଯାତ୍ରା ଅବସରରେ ଓଡ଼ିଶାବାସୀଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ ଓ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଦେଶରେ ୧୭,୦୭୦ ଜଣ କୋଭିଡ୍-୧୯ ଆକ୍ରାନ୍ତ; ୨୩ଜଣ ମୃତ
ଆଜି ୨୦୦ ଟପିଲା ନୂଆ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା: ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୨୦୪ କରୋନା ପଜିଟିଭ, ୧୮ ଜଣ ୧୮ ବର୍ଷରୁ କମ୍ ବୟସର
ଭୁବନେଶ୍ବରକୁ ଫେରିଲା କରୋନା କଟକଣା; ବଢ଼ିଲା ଶଯ୍ୟା ସଂଖ୍ୟା, ବଢ଼ିବ ନମୁନା ପରୀକ୍ଷା
କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ବିଏମ୍‌ସି, ପୁଣି ମାସ୍କ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ବରିଷ୍ଠ ଫଟୋ ସାମ୍ବାଦିକ ଅଶୋକ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
କମିଲା ଏଲ୍‌ପିଜି ସିଲିଣ୍ଡର ଦର
ମୁଣ୍ଡଳୀ ନିକଟରେ ମହାନଦୀକୁ ଡେଇଁଲେ ଯୁବତୀ। ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କଲେ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ
ସାରା ଦେଶରେ ଆଜିଠୁ ସିଙ୍ଗଲ ୟୁଜ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ବ୍ୟାନ , ତିଆରି କିମ୍ବା ବିକ୍ରି କଲେ ୭ ବର୍ଷ ଜେଲ ଦଣ୍ଡ, ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କାର ଜରିମାନା

ପ୍ରଥମ ଥର ପଦାର୍ପଣରେ ଗୁଜରାଟ ଫାଇନାଲରେ

0

କୋଲକାତା: ଆଇପିଏଲ-୧୫ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପଦାର୍ପଣ କରିଥିବା ଗୁଜରାଟ ଟାଇଟନ୍ସ ହାତରେ ଏକ ବଡ ସଫଳତା ଲାଗିଛି। ପ୍ରଥମ ଟିମ୍ ଭାବେ ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି ଗୁଜରାଟ। ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ କୋଲକାତାର ଇଡେନ୍ ଗାଡେନ୍ସରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ୨୦୨୨ ପ୍ରଥମ କ୍ବାଲିଫାୟର ମ୍ୟାଚରେ ଏହି ଦଳ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ଶେଷ ଓଭରରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି। ଡେଭିଡ୍ ମିଲର ଓ କ୍ଯାପଟେନ ହାର୍ଦ୍ଦିକ୍ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଧୁଆଁଧାର ବ୍ୟାଟିଂ ଆଗରେ ରାଜସ୍ଥାନ ବୋଲର ତିଷ୍ଠି ପାରିନଥିଲେ। ଫଳରେ ୧୮୯ର ଏକ ବଡ ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ ଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ଶେଷ ତିନିଟି ବଲ୍ ବାକି ଥାଇ ଗୁଜରାଟ ଟିମ୍ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଜିିତିଥିଲେ।

ମିଲର ତିନିଟି ଚୌକା ଓ ୫ଟି ଛକା ସହିତ ୬୮ ରନ୍ କରିଥିବା ବେଳେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ୨୭ଟି ବଲରୁ ୪୦ ରନ୍ କରିଥିଲେ। ଉଭୟ ଶେଷ ଯାଏ ନଟ୍ ଆଉଟ୍ ଥିଲେ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ରାଜସ୍ଥାନ ଦଳର ଜୋସ୍ ବଟଲର୍ ୫୬ ବଲ୍ ଖେଳି ୮୯ ରନ୍ ହାସଲ କରିଥିଲେ। ସେ ମୋଟ ୨ଟି ଛକା ଓ ୧୨ଟି ଚୌକା ମାରିଥିଲେ। ସେହିଭଳି ଅଧିନାୟକ ସଂଜୁ ସାମସନ୍ ୪୭ ରନ୍ କରିଥିଲେ। ନିର୍ଧାରିତ ୨୦ ଓଭରରେ ରାଜସ୍ଥାନ ଦଳ ୪ଟି ଓ୍ବିକେଟ୍ ହରାଇ ୧୮୮ ରନ୍ କରିଥିଲା।

Leave A Reply

Your email address will not be published.