ପ୍ରମୁଖ ଖବର

ଆସିଲା ବିଜେଡିର ସପ୍ତମ ତାଲିକା: ଆଉ ୬ ବିଧାନସଭା ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା
ଆସନ୍ତା ୨୪ରୁ ହିଞ୍ଜିଳିରୁ ପ୍ରଚାର ଆରମ୍ଭ କରିବେ ବିଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
ଜୟପୁର ବିଧାନସଭା ଲାଗି ପ୍ରାର୍ଥିପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାରା ପ୍ରସାଦ ବାହିନିପତି, ଉପ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସେ ପ୍ରାର୍ଥିପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି
ପ୍ରଚାର ବେଳେ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପଡିଲେ ପୁରୀ ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅରୂପ ପଟ୍ଟନାୟକ
ଆଜି ଦିନ ସାଢେ ୨ଟା ସୁଦ୍ଧା ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ତାପମାତ୍ରା ୪୩.୮ ଡିଗ୍ରୀ ରେକର୍ଡ

ଆଜି ଭାରତ-ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ ମୁକାବିଲା

0

ଇନ୍ଦୋର :  ଆଜି ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ। ଇନ୍ଦୋରରେ ଖେଳାଯିବ ମ୍ୟାଚ । ଇନ୍ଦୋରର ହୋଲକର କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଉଭୟ ଟିମ୍ । ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ ଜିତି ୩ ଟିକିଆ ସିରିଜ ଉପରେ ପୂର୍ବରୁ କବଜା କରିସାରିଛି ଭାରତ । ତେଣୁ ସିରିଜ୍ କ୍ଲିନସ୍ବିପ୍ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ମ୍ୟାନ ଇନ୍ ବ୍ଲ୍ୟୁ । ଦିନ ୧.୩୦ରେ ଖେଳାଯିବ ମ୍ୟାଚ ।

ପୂର୍ବରୁ ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡକୁ ହରାଇଥିଲା ଭାରତ । ଭ୍ରମଣକାରୀ ଦଳକୁ ୮ ଓ୍ବିକେଟରେ ହରାଇଥିଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ । ସେହିପରି ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆକୁ ୧୨ ରନରେ ଜିତିଥିଲା ଭାରତ । ଆଜିର ମ୍ୟାଚ ଜିତି ଭାରତ ସିରିଜ ପୋଛିବା ଚକ୍କରରେ ଥିବାବେଳେ ସେପଟେ ସମ୍ମାନ ବଞ୍ଚାଇବା ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ରହିଛି ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ । ଏକଦିବସୀୟ ସିରିଜ ପରେ ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୧ରୁ ଦୁଇ ଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଟି-୨୦ ସିରିଜ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.