ପ୍ରମୁଖ ଖବର

ଭୁବନେଶ୍ବର: ତଳସରା ବିଧାୟକ ଭବାନୀ ଭୋଇ ବିଜେପିର ଉପ ବାଚସ୍ପତି ପ୍ରାର୍ଥୀ
ନୂଆ ଆୟକର ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ବଦଳିଲା ଛାଡସୀମା, ପୁରୁଣା ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ଅପରିବର୍ତ୍ତିତ, ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ଡିଡକ୍ସନ ୭୫୦୦୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
୧୫ ପ୍ରତିଶତ ସୀମା ଶୁଳ୍କ ହ୍ରାସ ନେଇ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା: ଶସ୍ତା ହେବ ସୁନା, ରୂପା, କ୍ୟାନ୍ସର ଔଷଧ, ମୋବାଇଲ
ଏଥର ବଜେଟ୍ ରେ ନୂଆ ଚାକିରିଆଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର, ତିନୋଟି କିସ୍ତିରେ ମିଳିବ ୧୫ ହଜାର

ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର୍‌ଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଷଡଯନ୍ତ୍ର

0
  • ସଲମାନ୍ ଖାନ୍‌ଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିଥିଲା ଲରେନ୍ସ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍
  • ବଲିଉଡ଼୍‌ରେ ହଇଚଇ, ପୁଲିସ ସ୍ତବ୍ଧ; ଛାନ୍‌ଭିନ୍ ଜାରି ରହିଛି
  • ୪ ଅଟକ, ପାକିସ୍ତାନରୁ ଆସିଥାନ୍ତା ମାରଣାସ୍ତ୍ର, ଚାଲିଥିଲା ଯୋଜନା
  • କାନାଡ଼ା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ଷ୍ଟର ଗୋଲ୍ଡି ବ୍ରା ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ସାମିଲ ଥିବା ସୂଚନା

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ସଲମାନ୍‌ ଖାନ୍‌ଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ଫସର ଫାଟିଛି। ଜେଲରେ ଥିବା ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଲରେନ୍ସ ବିଷ୍ନୋଇ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ପାନଭେଲରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ କାରକୁ ଅଟକାଇ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲା। ପୁଲିସ ଲରେନ୍ସ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ର ୪ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହିତ ଘଟଣାର ଛାନ୍‌ଭିନ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା ବଲିଉଡ଼୍‌ରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି।

ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ପ୍ରାୟ ୨୦ରୁ ୨୫ ଜଣ ଲୋକ ଏହି ଯୋଜନାରେ ଜଡିତ ଥିଲେ। ଏହି ଚାରି ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ପାନଭେଲର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ରହିଥିଲେ। ଅଜୟ କାଶ୍ୟପ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରୁଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ଦିଆଯାଉଥିଲା। ଅଜୟ କାଶ୍ୟପ ପୁଲିସକୁ ଜେରା ବେଳେ କହିଛି ଯେ ଏହି ଅପରାଧ ଘଟାଇବା ପାଇଁ ଏମ୍‌-୧୬, ଏକେ-୪୭, ଏକେ-୯୨ ରାଇଫଲ୍ କିଣିବା ପାଇଁ ପାକିସ୍ତାନର ଡୋଗା ନାମକ ଜଣେ ଅସ୍ତ୍ର ବିକ୍ରେତାଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଉଥିଲି।

ନାଭି ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସୁଟିଂ ସ୍ଥାନ, ଘର ଏବଂ ଗୁଜୁରାଟର ମୁମ୍ବାଇ, ଥାନେ, ପୁଣେ, ନଭି ମୁମ୍ବାଇ, ରାଇଗଡ, ଗୁଜୁରାଟରୁ ପ୍ରାୟ 60 ରୁ 70 ଜଣ ବାଳକଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏଥିରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବି ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥାନ୍ତା। ଏହା ପରେ ଅପରାଧୀମାନେ କନ୍ୟାକୁମାରୀରୁ ଡ଼ଙ୍ଗା ଦେଇ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ପଳାଇଥାନ୍ତେ।

ପାନଭେଲ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଥିବା ଏତଲା ଅନୁଯାୟୀ, ପୁଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିବା ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟରୁ କାଶ୍ୟପ ତାଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିଲା। ସେଥିରେ ସେ କହିଛି ଯେ ସଲମାନଙ୍କୁ ଏକ ଶିକ୍ଷା ଦିଆଯିବ। କାନାଡାରୁ (ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର) ଗୋଲ୍ଡି ବ୍ରା ମାଧ୍ୟମରେ ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ। ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଲରେନ୍ସ ବିଷ୍ନୋଇ ଏବଂ ଗୋଲଡି ବ୍ର ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାରେ ସଫଳ ହେଲେ ସୁଟରମାନଙ୍କୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ଦେବେ।

ଏପ୍ରିଲ ୧୪ରେ ମୁମ୍ବାଇର ବାନ୍ଦ୍ରା ଅଞ୍ଚଳରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବାସଭବନ ବାହାରେ ଦୁଇଜଣ ବାଇକ ଚାଳିତ ବ୍ୟକ୍ତି ଗୁଳି ଚଳାଇବାର ଏକ ମାସରୁ ଅଧିକ ସମୟ ପରେ ଏହି ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.