ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ୁଛି ବାତ୍ୟା ଜଓ୍ବାଦ
ପୁରୀରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁଲା ବେଳକୁ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଯିବ
ଗତ ୬ ଘଣ୍ଟା ଧରି ୬ କିଲୋମିଟର ବେଗରେ ଆଗକୁ ବଢୁଛି
ଓଡ଼ିଶା ଉପରେ କମ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ, ଗଞ୍ଜାମ, ପୁରୀ, ଜଗତସିଂହପୁରରେ ଅଧିକ
ସର୍ବାଧିକ ୯୫ କିଲୋମିଟର ବେଗରେ ପବନ ବହିପାରେ
ଆସନ୍ତାକାଲି ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ପୁରୀ ଛୁଇଁପାରେ
ପାରାଦୀପରେ ୬୨ମିମି ବର୍ଷା ରେକର୍ଡ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା
ପୁରୀରେ ଘଣ୍ଟାପ୍ରତି ୨୬ କିଲୋମିଟର ବେଗରେ ରହିଛି ପବନର ଗତି
ପୁରୀ ଉପକୂଳରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ୪ ବନ୍ଦରରେ ବିପଦ ସଙ୍କେତ ଜାରି
ଜଓ୍ବାଦ ପ୍ରଭାବରେ ଟ୍ରେନ୍ ବାତିଲ୍, ସରକାର ବି ସତର୍କ

ଆଶ୍ରମ-୩’ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ହଙ୍ଗାମା

0

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଭୋପାଳରେ ‘ଆଶ୍ରମ ଥ୍ରୀ’ ୱେବ ସିରିଜ ସୁଟିଂ ବେଳେ ହଙ୍ଗାମା । ବଜରଙ୍ଗ ଦଳର କିଛି ଲୋକ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଗାଡି ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିବା ସହ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ପ୍ରକାଶ ଝାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି । ଘଟଣା ପରେ ତୁରନ୍ତ ପୁଲିସ ପହଞ୍ଚି ବଜରଙ୍ଗ ଦଳର କର୍ମୀଙ୍କୁ ଘଉଡାଇଥିଲା । ବଜରଙ୍ଗ ଦଳର କର୍ମୀମାନେ ଭୋପାଳ ଅରେରା ହିଲ୍ସର ପୁରୁଣା ଜେଲ ରାସ୍ତାରେ ସୁଟିଂକୁ ଅଟକାଇ ଗାଡି ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିଛନ୍ତି । ଗତ ୩ ଦିନ ଧରି ଆଶ୍ରମ ଥ୍ରୀ ୱେବ
ସିରିଜର ସୁଟିଂ ଚାଲିଛି । ଅଭିନେତା ବବି ଦେଓଲ ମଧ୍ୟ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସେଠାରେ ଥିଲେ ।

ବଜରଙ୍ଗ ଦଳର ସ୍ଥାନୀୟ ସଂଯୋଜକ ସୁଶୀଲ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ, ପ୍ରକାଶ ଝାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମର ନାମ ବଦଳାଇବାକୁ ପଡିବ । ଯଦି ଫିଲ୍ମର ନାଁ ନବଦଳିଲା ସେ ସୁଟିଂ ହେବାକୁ ଦେବେନାହିଁ । କେବେଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ବି ହେବାକୁ ଦେବେନି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ବଜରଙ୍ଗ ଦଳର ସ୍ଥାନୀୟ ସଂଯୋଜକ ସୁଶୀଲ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ପ୍ରକାଶ ଝା ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମକୁ ବଦନାମ କରୁଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି , ଆଶ୍ରମ ପରମ୍ପରା ଆମ ପରିଚୟ। ଯଦି କେଉଁ ଆଶ୍ରମରେ ଅପରାଧ ହୋଇଛି , ତେବେ ସେହି ଆଶ୍ରମ ନାଁରେ ସେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ । କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତ ଆଶ୍ରମକୁ ବଦନାମ ନକରନ୍ତୁ । ସେପଟେ ହଙ୍ଗାମା କରିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଡିଆଇଜି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.